Yaşam

Dilber Dans Kursu’ndan Esra Erol’un Garip Ailesine Bugün Televizyon Dünyasında Neler Oluyor?

19 Ocak Cuma günü televizyon ve dizi dünyasındaki son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Bakalım bugün neler oldu?

Survivor All Star’da haftalarca süren çekişmenin ardından bir eleme daha gerçekleşti. İlk elemede Doğukan adaya veda ettikten sonra bu kez hangi yarışmacı elendi?

Survivor All Star’da ikinci eleme gerçekleşti. Yarışmanın en eğlenceli karakterlerinden Seda Aktuğlu’nun elenmesinin ardından sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı. Bakalım seyirci bu elemeyi nasıl buldu?

Survivor All Star’da Mavi Takım’da yarışan Sahra’nın parlak dudakları dikkatlerden kaçmadı. İzleyiciler bu parlaklığı nasıl elde ettiğini merak ederken akıllara “Yanlarında kozmetik ürünleri var mı?” sorusunu da getirdi.

İnci Taneleri dizisinde Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı sahnesi çok konuşuldu.

Rekorlar kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Rüzgar karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı, son paylaşımıyla gündem oldu. Sporunu ihmal etmeyen ünlü isim, formunu koruduğunu takipçileriyle paylaşınca neler oldu? Yürek burkan paylaşıma kısa sürede yorumlar yağdı…

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da yine şok eden bir konuya değinildi. Gelin ve kayınvalidenin fare zehiriyle cinayete teşebbüsü seyircinin o küçük dilini yutmasına neden olurken, ileri sürülen şiddetli argümanlar büyük kafa karışıklığı yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu